توزیع ۱۰ هزار تن آسفالت در مدارس در راستای مسئولیت اجتماعی شهرداری قم
توزیع ۱۰ هزار تن آسفالت در مدارس در راستای مسئولیت اجتماعی شهرداری قم
دکتر دهناد رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر قم گفت: شهرداری قم در راستای مسئولیت اجتماعی، اقدام به ترمیم و آسفالت محوطه مدارس با حدود 10 هزار تن آسفالت تا پایان شهریورماه خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، دکتر سید محمدحسین دهناد با اشاره به اینکه شهرداری قم در راستای مسئولیت اجتماعی اقدام به ترمیم و آسفالت مدارس سطح شهر خواهد کرد، گفت: در توافقی که با اداره کل نوسازی مدارس انجام‌شده، تا انتهای شهریور حدود ۱۰ هزار تن آسفالت در محوطه مدارس بر اساس اولویت‌بندی که آموزش پرورش و نوسازی مدارس انجام می‌دهند، توسط شهرداری اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به تجهیزات خوب کارخانه آسفالت شهرداری در کارخانه امیرکبیر و کمک اداره کل نوسازی در واگذاری قیر با یارانه دولتی ان‌شاءالله عملیات اجرایی این کار که برای شهرداری بار مالی ۱۳ میلیارد تومانی به همراه داشته، انجام خواهد شد.

رئیس کمیسیون عمران و حمل نقل شورای اسلامی شهر قم با اشاره به کمبود سرانه‌های آموزشی در برخی از نقاط شهر افزود: در جلسه کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر در خصوص کمبود سرانه فضای آموزشی در سطح شهر صحبت و تبادل‌نظر شد که بر این اساس شورای شهر مصمم بوده با برنامه‌ریزی بر اساس اولویت مناطق، برای جبران این سرانه آموزشی اقدام کند.

دهناد خاطرنشان کرد: موضوع دانش آموزان و رسیدگی به مدارس به‌عنوان یکی از موضوعات مهم مدیریت شهری دنبال می‌شود که امیدواریم با تعامل و همکاری مجموعه‌های مرتبط بتوانیم پاسخگوی نیازهای مدارس باشیم.