آشوبگران کف روی آب هستند/ چنگ و دندان‌تیز کردن دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب
آشوبگران کف روی آب هستند/ چنگ و دندان‌تیز کردن دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب
دکتر سبحانی رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم بابیان اینکه آشوبگران مانند کف روی آب هستند که به‌زودی خنثی خواهند شد، گفت: عده‌ای از افراد نیز ممکن است از سر ناآگاهانه از افراد معاند پیروی کنند که باید در بین این افراد نیز روشنگری و بصیرت آفرینی صورت بگیرد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، دکتر سید مجتبی سبحانی رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم روز پنجشنبه در حاشیه مراسم غبارروبی مزار شهدا توسط اعضای شورای اسلامی شهر مقدس قم به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: ترویج فرهنگ شهادت و تبیین اهداف انقلاب و مسیری که شهدا در آن خون خود را ایثار کردند باید بیش از همیشه موردتوجه جامعه قرار بگیرد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم صیانت از انقلاب و دفاع از ارزش‌های دینی را از اهداف مهم شهدا یادکرد و ادامه داد: شهدای گران‌قدر در دفاع از ناموس، عقاید و ارزش‌های ملی و دینی خود جان خود را نثار کردند و امروز وظیفه همگان است که در راستای ترویج فرهنگ شهادت در جامعه تلاش کنند.


سبحانی ثابت با تاکید بر اهمیت قدردانی و پاسداشت یاد و خاطره شهدا، خاطرنشان کرد: در روزهایی که دشمنان برای لطمه وارد ساختن به‌نظام اسلامی چنگ و دندان‌تیز کرده‌اند باید بیش از همیشه در راستای معرفی آرمان‌های شهدا مجاهدت شود و اجازه ندهیم آن‌ها آسیبی به انقلاب اسلامی برسانند.
عضو شورای اسلامی شهر قم ادامه داد: مردم ما آگاه هستند و با حضور میلیونی خود در پای صحنه به‌زودی این فتنه جدید را نیز خنثی خواهند کرد و بستر پیشرفت و توسعه انقلاب اسلامی را بیش از گذشته فراهم خواهند نمود.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم بابیان اینکه آشوبگران مانند کف روی آب هستند که به‌زودی خنثی خواهد شد، یادآور شد: عده‌ای از افراد به‌صورت ناآگاهانه از افراد معاند ممکن است پیروی کنند که باید در بین این افراد نیز روشنگری و بصیرت آفرینی شود.