اجرای ۷۴۰ ردیف عمرانی در بودجه ۱۴۰۱ شهرداری قم
اجرای ۷۴۰ ردیف عمرانی در بودجه ۱۴۰۱ شهرداری قم
اخوان از تعریف و اجرای 740 ردیف بودجه عمرانی در بودجه سال جاری شهرداری قم خبر داد و اظهار داشت: ۷۴۰ ردیف عمرانی در بودجه سال جاری شهرداری قم پیش‌بینی‌شده که زمان‌بندی اجرای بسیاری از آن‌ها مانند تقاطع نماز، فاز ۵ عمار یاسر و غیره چندساله تعریف‌شده است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، مجید اخوان در پنجاه و پنجمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم، با اشاره به لایحه اخذ مصوبه تفریغ بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری قم، اظهار داشت: افزایش ظرفیت پارکینگ عمومی از محل کسر و حذف پارکینگ که از سال ۸۷ در قم عملیاتی شده و در حساب جداگانه‌ای مسدود شده از ابتدا با وقفه و مشکلاتی همراه بوده و به‌خوبی پیش نرفته است.

عضو شورای اسلامی شهر قم، ادامه داد: پیش‌بینی شورای اسلامی شهر قم این بود که دست‌کم ۱۶۰ میلیارد تومان از این محل در سال جاری هزینه احداث پارکینگ شود که اجرای چنین کاری در حال حاضر ممکن نیست و به همین خاطر عملکرد شهرداری در این حوزه نیاز به بهبود دارد.

وی تصریح کرد: ۷۴۰ ردیف عمرانی در بودجه سال جاری شهرداری قم پیش‌بینی‌شده که زمان‌بندی اجرای بسیاری از آن‌ها مانند تقاطع نماز، فاز ۵ عمار یاسر و غیره چندساله تعریف‌شده است.