اغتشاشات اخیر در فضای مجازی رقم خورد/برخورد قاطع با اغتشاشگران خواست مردم است
اغتشاشات اخیر در فضای مجازی رقم خورد/برخورد قاطع با اغتشاشگران خواست مردم است
مسگری اظهار داشت: پس از انتشار فیلم های ارائه شده از سوی فراجا در خصوص مرگ مرحومه امینی، باز هم خط رسانه ای با موضوع دیگری ادامه پیدا کرد و متاسفانه در این محیط مه آلوده برخی افراد که به ثمره جمهوری اسلامی دارای مناسب اجتماعی و ... شده اند، در این آتش افروخته و میدان دار این آشوب در سطح کشور بودند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، محمود مسگری نایب رئیس شورای اسلامی شهر مقدس قم در پنجاه و پنجمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم که در سالن جلسات ساختمان شهید باکری برگزار گردید، با تشکر از خدمات ارائه شده به زائران مسیر اربعین در شهر مقدس قم اظهار داشت: شهر قم به عنوان یکی از شهرهای اصلی مسیر زیارت اربعین حسینی همیشه مورد توجه بوده است.

وی ادامه داد: به حمد خدای متعال، در این آزمون نیز مدیریت شهری و مردم شهید پرور قم، سربلند بیرون آمده و خدمات ارائه شده از طرف شهرداری قم و سایر نهادهای خدمت رسان مورد رضایت مندی شهروندان و هموطنان بوده است.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر مقدس قم، با اشاره به اغتشاشات اخیر در سطح کشور به دلیل فوت خانم مهسا امینی اظهار داشت: بعد از فوت این مرحومه، جنگ رسانه ای علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی آغاز شد، مرکز و محوریت کنش این آشوب ها کف میدان و خیابان نبود و به واقع فضای مجازی با حضور برخی جاهلان جریان ساز  این آشوب ها بود.

وی ادامه داد: حتی پس از انتشار فیلم های ارائه شده از سوی فراجا، باز هم خط رسانه ای با موضوع دیگری ادامه پیدا کرد و متاسفانه در این محیط مه آلوده برخی افراد که به ثمره جمهوری اسلامی دارای مناسب اجتماعی و … شده اند، در این آتش افروخته و میدان دار این آشوب در سطح کشور بودند.

مسگری با تاکید بر درخواست مردم برای مقابله با آشوب گران، اظهار داشت: در شهر مقدس قم، با حضور به موقع عوامل نظم و امنیت و در نهایت خروش مردم با بصیرت شهر مقدس قم به عنوان پایگاه انقلاب در کشور، این قائله جمع گردید.

وی ادامه داد: متاسفانه در این حوادث آسیب های مالی قابل توجهی به اموال عمومی در شهر مقدس قم وارد شده است و انتظار از دستگاه قضا برخورد با این اغتشاشگران می باشد، تا درس عبرتی برای بدخواهان این نظام مقدس باشد.

مسگری در خصوص رسیدگی به تفریغ بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری قم نیز اظهار داشت: بررسی درست و عادلانه تفریغ بودجه ۱۴۰۰ شهرداری قم یکی از وظایف شورای اسلامی شهر، ناظر به وظایف نظارتی است، در سلسله جلساتی که در این خصوص نیز برگزار گردید، در نهایت تذکراتی در ۷ بند به مجموعه شهرداری داده شد و مقرر شد موارد مورد نظر اعضای شورای اسلامی شهر بررسی و گزارش رفع موارد مطرح شده به استماع اعضا برسد.

وی اضافه کرد: اعضای شورای اسلامی شهر قم از خدمات و کارهای انجام شده در سطوح مختلف شهرداری قم تشکر می کنند و به واقع اگر دغدغه های مطرح می شود ناظر به وظایف نظارتی و پیشبرد صحیح مسیر است، و مباحثی که خارج از این مهم مطرح می شود مورد قبول اعضای شورای اسلامی شهر نمی باشد.