حمایت و پشتیبانی از ۱۰ طرح و ایده رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج قم
 حمایت و پشتیبانی از ۱۰ طرح و ایده رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج قم
سید محمدحسین دهناد با اشاره به  حمایت و پشتیبانی از 10 طرح و ایده رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج قم، اظهار داشت: قول حمایت ما مختص این رویداد نیست و به دنبال تعامل هدفمند و ادامه دار در این مسیر ذیل بهره مندی از استعدادهای شهر مقدس قم در برنامه های مدنظر مدیریت شهری می باشیم.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، دکتر سید محمدحسین دهناد نیز در حاشیه برگزاری چهارمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج قم  اظهار داشت: حضور طیف زیادی از نوجوانان و جوانان که ایده های خود را در حال مطرح کردند در ابتدای ورود به رویداد جلب توجه می کند.

وی ادامه داد:در این رویداد در زمینه ای مختلفی از جمله اپلیکیشن و سرویس های نرم افزاری تا محتوای انمیشن و یا پویانمایی در حال تولید آثار فاخر هستند.

عضو شورای شهر قم با اشاره به اینکه مدیریت شهری با بیش از ۳۷۰ نوع ماموریت در شهر روبرو است، گفت: این ماموریت های از بدو تولد یک انسان تا انتهای زندگی او می باشد.

وی بیان کرد: رفتار مناسب شهروندان در گرو آموزش مناسب مخصوصا در سنین پایین است به همین دلیل اعلام آمادگی کردیم در حوزه حمل و نقل و مخاطبان بخصوص دانش آموزان از طرح ها حمایت می کنیم.

دهناد در ادامه عنوان کرد: ما قول داده ایم از ۱۰ اثری که در زمینه های مختلف با دید بحث های حمل و نقلی، ایمنی و بحث هایی که در اولویت شهری وسیاست ما قرار دارد حمایت کنیم.

وی تصریح کرد: قول حمایت ما مختص این رویداد نیست و بعد از این رویداد سفارش می دهیم و با حمایت مالی از تیم ها پشتیبانی می کنیم.