دوشنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۱ | Monday, 5 December , 2022
پ
  • شناسه : 1490
  • 16 اسفند 1397 - 11:53
  • 713 بازدید
رئیس شورای اسلامی شهر قم:

در بودجه ۹۸ شهرداری کمترین افزایش را در بخش عوارض شهری داریم

در بودجه ۹۸ شهرداری کمترین افزایش را در بخش عوارض شهری داریم
در بودجه ۹۸ شهرداری کمترین افزایش را در بخش عوارض شهری داریم
چلالی ابراز داشت: افزایش بهره‌وری از موضوعات مورد توجه شورا بوده و تلاش شده به‌رغم تورم موجود، کمترین افزایش را در بخش عوارض شهری داشته باشیم هر چند که این کاهش عوارض برنامه‌های شهرداری در سال آینده را تحت تأثیر قرار دهد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، عبداله جلالی با بیان اینکه در بخش پروژه‌های عمرانی، مجموعه پروژه‌های نیمه تمام در اولویت است افزود: توسعه فضاهای سبز نیز در بودجه سال ۹۸ شهرداری قم لحاظ شده و توجه به تملکات به خصوص در هسته مرکزی شهر مورد توجه قرار گرفته است و در خصوص حمل و نقل و ترافیک، توسعه ناوگان حمل و نقل و ایجاد پل‌های سه سطحه مدنظر است.

وی گفت: لایحه بودجه دارای توضیحات فنی و پیوست‌های لازم است که در کمیسیون‌های مختلف شورا با حضور کارشناسان شهرداری قم مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

رئیس شورای اسلامی شهر قم ابراز داشت: افزایش بهره‌وری از موضوعات مورد توجه شورا بوده و تلاش شده به‌رغم تورم موجود، کمترین افزایش را در بخش عوارض شهری داشته باشیم هر چند که این کاهش عوارض برنامه‌های شهرداری در سال آینده را تحت تأثیر قرار دهد.

وی افزود: در حوزه فرهنگی و ورزشی نیز درصد خوبی از بودجه برای این امر اختصاص یافته است.

جلالی ادامه داد: شرایط فعلی به گونه‌ای است که ساخت و ساز مسکن که یکی از منابع درآمد شهرداری‌ها است کاهش یافته و این امر موجب کاهش درآمد شهرداری می‌شود.

وی عنوان کرد: در سال ۹۸ انتظار بیشتری از محل اخذ کمک‌های دولتی داریم که امیدواریم عوارض سوخت در سال ۹۸ برای شهر قم اختصاص یابد.

برچسب ها

بازدید عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مقدس قم از آسایشگاه سالمندان و معلولین قم 14 آذر 1401

بازدید عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مقدس قم از آسایشگاه سالمندان و معلولین قم

آمره با اشاره به اهمیت توجه به جایگاه معلولان در سطح جامعه، اظهار داشت: روز جهانی معلولان، روز پاسداشت ارزش‌های انسانی است، توجه به این نکته که خداوند انسانها را بر اساس ایمان و ذات پاک انسانی دوست خواهد داشت، باید بیش از پیش سر لوحه امور قرار گیرد.

بیانیه گام دوم انقلاب؛ توجه به نظرات و مشارکت نوجوانان و جوانان در اداره جامعه 12 آذر 1401
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای اسلامی شهر قم مطرح کرد:

بیانیه گام دوم انقلاب؛ توجه به نظرات و مشارکت نوجوانان و جوانان در اداره جامعه

دکتر ملایی با اشاره به حضور بیش از 20 دانش آموز دختر نخبه قمی در جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر قم، اظهار داشت: این جلسه هم اندیشی با حضور اعضای کمیسیون، هیات اندیشه ورز قرارگاه 19 دی، معاون فرهنگی، هنری سپاه قم و جمعی از دختران نخبه استان قم با موضوع ارائه ایده و راهکار جهت ارتقاء جایگاه حجاب و عفاف و تقویت بصیرت فاطمی برگزار گردید.

اطلاع‌رسانی درست حوادث، سبب عدم سوبرداشت‌های مختلف توسط مردم و رسانه‌ها می‌شود 12 آذر 1401
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر قم:

اطلاع‌رسانی درست حوادث، سبب عدم سوبرداشت‌های مختلف توسط مردم و رسانه‌ها می‌شود

صابری رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای اسلامی شهر قم با تأکید بر اهمیت اطلاع‌رسانی دقیق‌تر حوادث تصریح کرد: سرعت در انتقال پیام و اخبار سبب عدم سوبرداشت های مختلف توسط مردم و رسانه‌ها می‌شود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.