مجوز فعالیت آموزشگاه‌ها در اماکن مسکونی پردیسان ۳ سال تمدید شد
مجوز فعالیت آموزشگاه‌ها در اماکن مسکونی پردیسان ۳ سال تمدید شد
مجوز تمدید گواهی موقت سه ساله آموزشگاه‌ها در اماکن با کاربری مسکونی در منطقه پردیسان به تصویب شورای اسلامی شهر قم رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر قم ، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و امور سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر قم شامگاه دوشنبه در جلسه رسمی این شورا در خصوص لایحه اخذ مجوز تمدید گواهی موقت سه ساله آموزشگاه‌ها در کاربری مسکونی در منطقه پردیسان، اظهار داشت: پردیسان با وجود جمعیت زیاد اما فضاهای آموزشی کمی دارد و اداره کل راه و شهرسازی استان نیز بر تعهدات خود در این زمینه عمل نکرده و بسیاری از آموزشگاه‌های فرهنگی و غیره به دلیل فقدان فضای آموزشی در کاربری‌های مسکونی و تجاری مستقر هستند.

مجید اخوان گفت: این مراکز آموزشی که شامل دارالقرآن و آموزشگاه‌های زبان خارجی و فنی و حرفه‌ای‌ها و غیره هستند برای ادامه فعالیت خود در واحدهای مسکونی و تجاری نیازمند اخذ مجوز شورای شهر هستند.

وی گفت: در کمیسیون برنامه و بودجه و امور سرمایه‌گذاری شورا بر این موضوع توافق شد که این مراکز آموزشی تا سه سال دیگر نیز به فعالیت خود ادامه دهند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و امور سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر قم افزود: امیدواریم این مشکل به صورت اساسی و ریشه‌ای حل شود و پس از سه سال آتی مراکز آموزشی و آموزشگاه‌ها در فضای مناسب و با کاربری آموزشی به فعالیت خود ادامه دهند.